‘ଲାଲ୍ ସିଂହ ଚଢ୍ଢା’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌

ବଲିଉଡ୍‌ର ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ଟନିଷ୍ଟ ଅମିର୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଲ୍ ସିଂହ ଚଢ୍ଢା’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଗୀତଟିର ନାମ ‘କହାନୀ’ ରଖାଯାଇଛି। ଗୀତଟିକୁ ଅମିର୍‌ ୯୩.୫ ରେଡ୍‌ ଏଫ୍‌.ଏମ୍‌ରେ ରିଲିଜ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ବିନା ଭିଜୁଆଲରେ ଗୀତଟି ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଗୀତରେ କେବଳ ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ ନଜର ଆସୁଛି। ଟି-ସିରିଜ୍‌ ତା’ର ଅଫିସିଆଲ୍‌ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏହାକୁ ଲଞ୍ଚ୍‌ କରିଛି। ଅମିର୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ୍‌ ମଧ୍ୟ ‘କହାନୀ’ ଗୀତକୁ ଲଞ୍ଚ୍‌ କରିଛି। ଏହି ଗୀତରେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ପ୍ରୀତମ୍‌ ଦେଇଥିବାବେଳେ ଅମିତ୍‌ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏହାକୁ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଗୀତଟିକୁ ଗାଇଛନ୍ତି ମୋହନ କନ୍ନନ୍‌। ବିନା ଭିଜୁଆଲରେ ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅମିର୍‌ କହିଛନ୍ତି ଯେ-‘ଆପଣମାନେ ମୋତେ ଓ କରିନା କପୁରଙ୍କୁ ଦେଖିବା ଅପେକ୍ଷା ଏହି ଗୀତ ଶୁଣିବା ଅଧିକ ଭଲ।

ପୂରା ଟିମ୍‌ ଯେଉଁ ଗୀତ ପାଇଁ ଏତେ ପରିଶ୍ରମ କରିଛି, ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କ’ଣ ଆସୁଛି ତାହା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବି ନାହିଁ।’ ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୀତକୁ ବିନା ଭିଜୁଆଲରେ ରିଲିଜ୍‌ କରାଯିବ ବୋଲି ଅମିର୍‌ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ। ‘ଲାଲ୍ ସିଂହ ଚଢ୍ଢା’ ୧୧ ଅଗଷ୍ଟ, ୨୦୨୨ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦ୍ବାରା ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତା ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ। ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ଓ ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ ଏଥିରେ ଅତିଥି କଳାକାର ଭାବେ ନଜର ଆସିବେ। ‘ଲାଲ୍‌ ସିଂହ ଚଢ୍ଢା’ ହଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ଫରେଷ୍ଟ ଗମ୍ପ’ର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍‌। ଏହି ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଅମିର୍‌ ପାଖାପାଖି ଅଢ଼େଇ ବର୍ଷ ପରେ ପରଦାକୁ ଫେରିବେ। ଶେଷଥର ପାଇଁ ଅମିର୍‌ ‘ଠଗସ୍‌ ଅଫ୍‌ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

Leave a comment