Latest Odisha News, Breaking News Today | Top Updates on Corona

ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧି ବିରୋଧରେ ଦିଦିଙ୍କ ଈ-ସ୍କୁଟର ରାଲି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲର ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ବିରୋଧରେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ଲଗାତାର ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । କଂଗ୍ରେସ ବ୍ୟତୀତ ଏସପି, ବିଏସପିର ବିରୋଧ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର (ଟିଏମ୍‌ସି) ନାମ ମଧ୍ୟ ଯୋଡି ହୋଇଛି । ଗୁରୁବାର ଦିନ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଟିଏମସି ମୁଖ୍ୟ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଏକ ଇ-ସ୍କୁଟରରେ ଚଢ଼ି ଏହି ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ନେଇ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ସ୍କୁଟର ପଛରେ ବସି ବେକରେ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ଟାଙ୍ଗିଥିଲେ । ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ବିରୋଧ କରି ମମତା ବାନାର୍ଜୀ କୋଲକାତା ମେୟର ଫିରହାଦ୍ ହାକିମଙ୍କ ସହ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ସ୍କୁଟର ଚଢ଼ି ରାଲି କରିଥିଲେ । କୋଲକାତାରେ ଏହି ଇ-ସ୍କୁଟର ରାଲିକୁ ହରିଶ ଚାଟାର୍ଜୀ ଛକରୁ ରାଜ୍ୟ ସଚିବାଳୟ ନାବାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ହଜର ମୋରରୁ ରାଜ୍ୟ ସଚିବାଳୟ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଏକ ସ୍କୁଟରରେ ପାଞ୍ଚ କିଲୋମିଟର ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ ଓ ଏହି ସମୟରେ ରାସ୍ତାର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଠିଆ ହୋଇ ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ।


ଏହା ପରେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ମଧ୍ୟ ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୂର୍ବରୁ ବିମୁଦ୍ରୀକରଣ ହୋଇଥିଲା, ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନ୍ଧନ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ମୋଦୀ ସରକାର ସବୁକିଛି ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଦେଶରେ ଈଝଘଖ ଠାରୁ କୋଇଲା ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ବିକ୍ରି ହେଉଛି । ଏହି ସରକାର ନାଗରିକ ବିରୋଧୀ ।

Comments
Loading...
0Shares
0
ପ୍ରତି ମୁହୂର୍ତର ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଆମକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ |
Dismiss
Allow Notifications