bitcoin
Bitcoin (BTC) 2,314,093.56 0.73%
ethereum
Ethereum (ETH) 152,464.82 0.92%
tether
Tether (USDT) 77.63 0.02%
bnb
BNB (BNB) 25,480.03 0.35%
usd-coin
USD Coin (USDC) 77.79 0.11%
xrp
XRP (XRP) 31.61 0.53%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 77.60 0.11%
cardano
Cardano (ADA) 40.09 0.67%
solana
Solana (SOL) 3,766.77 2.01%
polkadot
Polkadot (DOT) 774.78 1.82%

ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗୁଛି କେଜିଏଫ: ରାତି ୩ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଫାଷ୍ଟ ଡେ- ଫାଷ୍ଟ ଶୋ, ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ୧୭କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର ଟିକେଟ୍ ବିକ୍ରି

ମୁମ୍ୱାଇ: ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଧୁମ୍ ମଚାଇଛି କେଜିଏଫ୍-୨ । ଅନୁମାନ କରାଯାଇଛି ଯେ, କୋଭିଡ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ସବୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ଏପ୍ରିଲ ୧୪ରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ କନ୍ନଡ, ତେଲୁଗୁ, ହିନ୍ଦୀ, ତାମିଲ ଓ ମାଲାୟଲମ୍ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ତେବେ କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ କେଜିଏଫ୍-୨ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଆଡଭନ୍ସ ବୁକିଂ ସରିଯାଇଛି ।

ସାଧାରଣତଃ ଫାଷ୍ଟ ଡେ,ଫାଷ୍ଟ ଶୋ’ କଥା କହିଲେ, ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବ ସକାଳ ୯ଟାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଶୋ’ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାହାନ୍ତିଆରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ଅର୍ଥାତ ସକାଳ ୩ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏହାର ଫାଷ୍ଟ ଡେ, ଫାଷ୍ଟ ଶୋ’ । ତେବେ କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ଏହି ଶୋ’ର ବୁକିଂ ସରିଯାଇଛି ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ

ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା କେଜିଏଫ୍-୨ର ବୁକିଂ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧.୭ଲକ୍ଷ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ ହୋଇସାରିଛି । ଅର୍ଥାତା କନ୍ନଡ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମ ବାବଦକୁ ୩.୩୫କୋଟି ଟଙ୍କା ଓ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସାଢ଼େ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା, ମାଲାୟାଲମରେ ୧.୮୦କୋଟି, ତେଲୁଗୁରେ ୪ଲକ୍ଷ, ତାମିଲରେ ୧.୯୦କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ ହୋଇଛି । ମୋଟ ୧୭.୨୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଆୟ କରିସାରିଛି କେ.ଜି.ଏଫ୍ -୨ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ୟସ୍ ରାଜ୍ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟାନ୍‌ରେ ନିର୍ମିତ ସିନେମା ଓ୍ୱାର ନାମରେ ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରି ବୁକିଂର ରେକର୍ଡ ରହିଥିବା ବେଳେ ଏହା ପଛକୁ ବାହୁବଳୀ ରହିଛି । ମୋଟ ୩୨.୫କୋଟି ଟଙ୍କା ଓ୍ୱାର ସିନେମା ଆୟ କରିଥିବା ବେଳେ ବହୁବଳୀ-୨ ଏବଂ ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରହିଛି । ତେବେ କେଜିଏଫ୍ ପାର୍ଟ ୧ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ବହୁ ରେକର୍ଡ ରହିଛି । ଯେମିତିକି ଥରକେ ୫ଟି ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ।

Leave a comment