ରଣବୀରଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂ ତାଙ୍କର ଦମଦାର୍ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ନିଜର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଛାପ ଛାଡିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ବଲିଉଡ୍‌ର ବାର୍ବି ଡଲ୍ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କର ଗ୍ଲାମରସ ଅନ୍ଦାଜ ଓ ନୃତ୍ୟ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏହି ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଏଯାବତ୍ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଇ ନାହିଁ । ଯଦିଓ ‘ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା ବାରାତ୍’ ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ସଫଳ ନବାଗତ ଭାବେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ପରିଚୟ ଆଣି ଦେଇଥିଲା ‘ରାମଲୀଲା’ ପରେ ସେ ଯୁବପିଢିଙ୍କ ପାଇଁ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ସେହିଭଳି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଆଇଟମ୍ ନମ୍ବରଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ବେଶ୍ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଏହି ଦୁଇ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକେ ଅନେକ ଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକଙ୍କ ଏହି ଇଚ୍ଛାକୁ ବହୁତ ଜଲ୍‌ଦି ପୂରଣ କରିବେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜୋୟା ଅଖତର । ଇତିମଧ୍ଯରେ ଜୋୟାଙ୍କ କାହାଣୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ଓ ସେ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇ ଯାଇଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଚରିତ୍ରର ଗୁରୁତ୍ବ ଅଧିକ ରହିବ। ସେହିପରି ରଣବୀର ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ରଣବୀର ମଧ୍ୟ ଜୋୟାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କାମ ପାଇଁ ସବୁଜ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ରଣବୀର ଅନେକ ଦିନରୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଇଚ୍ଛା ବହୁତ ଜଳଦି ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

Leave a comment
The Sakala ପ୍ରତି ମୁହୂର୍ତର ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଆମକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ |
Dismiss
Allow Notifications