bitcoin
Bitcoin (BTC) 2,355,024.41 2.51%
ethereum
Ethereum (ETH) 158,862.01 2.96%
tether
Tether (USDT) 77.77 0.12%
bnb
BNB (BNB) 24,964.21 2.23%
usd-coin
USD Coin (USDC) 77.90 0.22%
xrp
XRP (XRP) 33.02 2.14%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 77.90 0.19%
cardano
Cardano (ADA) 42.37 2.60%
solana
Solana (SOL) 4,100.26 4.17%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 6.76 1.28%

ଶାଳୀ ପ୍ରେମରେ ପଡି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଦେଉଥିଲେ ନିର୍ଯାତନା; ଉଭୟ ଶାଳୀ ଓ ରସିକିଆ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କଲା ପୁଲିସ

ଖଣ୍ଡଗିରି: ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଦୁଇଟି ପିଲା ଥାଇ ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ କରିବା ରସିକିଆ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି। ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ରସିକିଆ ସ୍ବାମୀ ଓ ତା’ର ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ତଥା ଶାଳୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା ପୁଲିସ। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଉଛି ତମାଣ୍ଡୋ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ବୁଗୁଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲିପୁ ନାୟକ ଓ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ ରାଜେଶ୍ବରୀ ମଲ୍ଲିକ।

ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଲିପୁ ନାୟକ ୧୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସ୍ୱପ୍ନା କୁମାରୀ ନାୟକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ଉଭୟଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅଝିଅ ଅଛନ୍ତି। ଲିପୁ ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପରିବାର ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦେଉ ନ ଥିଲେ । ସ୍ଵପ୍ନା ଇନଫୋଭ୍ୟାଲି ଥାନା ଅଧୀନରେ ଥିବା ଏକ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରି ଘର ଚଳାଉଥିଲେ। ତେବେ ସ୍ଵପ୍ନାଙ୍କୁ ଲିପୁ ଟଙ୍କା ମାଗିବା ସହିତ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଲିପୁ କିଛିଦିନ ହେବ ସ୍ଵପ୍ନାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ସ୍ଵପ୍ନାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ରାଜେଶ୍ୱରୀଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲେ। ଏନେଇ ଲିପୁଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ସ୍ଵପ୍ନା ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ଲିପୁ ଓ ତା’ର ଶାଳୀ ରାଜେଶ୍ଵରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ପୁଲିସ |

Leave a comment