bitcoin
Bitcoin (BTC) 2,286,065.02 0.78%
ethereum
Ethereum (ETH) 142,274.88 6.62%
tether
Tether (USDT) 77.50 0.00%
usd-coin
USD Coin (USDC) 77.59 0.11%
bnb
BNB (BNB) 24,022.52 5.29%
xrp
XRP (XRP) 30.48 3.23%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 77.66 0.21%
cardano
Cardano (ADA) 37.52 6.12%
solana
Solana (SOL) 3,425.14 9.29%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 6.10 5.85%

ମିସକଲରୁ ପ୍ରେମ, ପ୍ରେମରୁ ବିବାହ: ଶେଷରେ ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟି କାଟି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଫେରାର

ବେତନଟୀ: ବେତନଟୀ ଥାନା ଅଧୀନ ଦହିକୋଟି ଉପକଣ୍ଠ ଭ୍ରମରଗୋଳା ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଥିବା ବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀର ବେକକୁ ଏକ ବ୍ଲେଡ ସାହାଯ୍ୟରେ କାଟି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମକାରୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଜଣକ ହେଉଚି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ବାହାବଳପୁର ଥାନା ଅଧୀନ ମାଣିକପୁର ଗ୍ରାମର ମିଟୁ ରାୟ ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ପ୍ରାୟ ବର୍ଷକ ପୂର୍ବରୁ ମିସକଲରୁ ମିଟୁ ଏବଂ ମାମିନା ମହାନ୍ତ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିବା ବେଳେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ସ୍ୱାମୀ ମିଟୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଆସି ମାରପିଟ କରୁଥିଲା । ତେବେ ଭ୍ରମରଗୋଳାଗ୍ରାମକୁ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ବୁଲି ଆସିଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବଭଳି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ମିଟୁ କେଉଁ ଆଡେ ପଳାଇଯାଇଥିଲା । ତେବେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମିଟୁ ଫେରି ସ୍ତ୍ରୀ ମାମିନାର ବେକକୁ ଏକ ବ୍ଲେଡ ସାହାଯ୍ୟରେ କାଟି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମାମିନାକୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଏନେଇ ମାମିନାଙ୍କ ଏତଲାମୂଳେ ବେତନଟୀ ଥାନାରେ ୧୨୪ ନମ୍ବରରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ।

Leave a comment