ଟାଂଗୀ ଗୋଷ୍ଟି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ଡାକ୍ତର ଓ ଆଟେଣ୍ଡାଣ୍ଟଙ୍କୁ ମାଡ, ଦୁଇ ଗିରଫ

ଟାଂଗୀ :ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଟାଂଗୀ ଗୋଷ୍ଟି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ଡାକ୍ତର ସୁଭାସିଶ ଷଢଙ୍ଗୀ ଜଣେ ରୋଗୀକୁ ଆଉଟଡୋରରେ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ରୋଗୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସହିତ ଆସିଥିବା ଛଅ ଜଣରୁ ଅଧିକ ସମର୍ଥକ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସମେତ ଆଟେଣ୍ଡାଣ୍ଟ କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିବା ସହିତ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିସରରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିବା ଜଣାପଡିଛିା। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଟାଂଗୀ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛିା ତେବେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଟାଂଗୀ ଗୋଷ୍ଟି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ଭାରପ୍ରାତ୍ପ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ ଡାକ୍ତର ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସାହୁ ଖୋର୍ଧା ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଅବଗତ କରିଥିବା ବେଳେ ରିପୋର୍ଟ ସଂଗ୍ରହ ବେଳକୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ର ସମସ୍ତ ଡାକ୍ତର ,କର୍ମଚାରିଙ୍କ ଯରୁରୀ ବୈଠକ ଚାଲିଥିବା ଜଣାପଡିଛିା

କୌଣସି ଅଧିକ ଅପ୍ରିତିକର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଡାକ୍ତରଖାନା ପରାସରରେ ଆଇଆଇସି ବିଜୟ କୁମାର ମଲିକଙ୍କ ସମେତ ଫୋର୍ସ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି। ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଚାନ୍ଦପୁର ଶାସ୍ତ୍ର୍ରୀନଗର ର ନବ କିଶୋର ପ୍ରଧାନ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ର୍ରୀ ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖିବାକୁ ଆଉଟଡୋର ରେ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର ଶୁଭାସିସ ଷଢଙ୍ଗୀ ଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ।ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଡାକ୍ତର ଶ୍ରୀ ଷଢଙ୍ଗୀ ଅନ୍ୟ ଜଣ ଗୁରୁତରେ ଶିଶୁ ରୋଗୀ କୁ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ତଥା ଡାକ୍ତରଖାନା କୁ ମାକସ୍ ଲଗାଇ ଆସ ବୋଲି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଡାକ୍ତର ଓ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିି ମଧ୍ୟରେ ଉଚବାଚ ହୋଇଥିଲା ଓ ଡାକ୍ତର ଶ୍ରୀ ଷଢଙ୍ଗୀଙ୍କୁ ନବ ହଠାତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ଡାକ୍ତର ଶ୍ରୀ ଷଢଙ୍ଗୀ ଙ୍କ ବେକ ,ଆଖି ଓ ମୁହଁ ରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଛଡାଇବାକୁ ଯାଇ ଏହି ଡାକ୍ତରଖାନା ର ଆଟେଣ୍ଡାଣ୍ଟ ଦିନବନ୍ଧୁ ବେହେରା ଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ଜଣାପଡିଛିା ଏଭଳି ତୁମୁଳ କାଣ୍ଡ ସମୟରେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ଛଅ ରୁ ଅଧିକ ସମର୍ଥକ ମଧ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତି କୁ ଉତେଜିତ କରିଥିବା କୁହାଯାଇଛି। ଏଭଳି ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ ସମୟରେ ପୋଲିସ ଖବର ପାଇଁ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ନବ କିଶୋର ପ୍ରଧାନ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସିଲୁ କୁ କାବୁ କରିନେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛିା।କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅପ୍ରିତିକର ପରିସ୍ଥିତି କୁ ନଜରରେ ରଖି ଟାଂଗୀ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ଦେହୁରୀ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ସଂପର୍କରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଇଆଇସି ଶ୍ରୀ ମଲିକ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିସରରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରତି ନଜର ରଖିଥିବା ଜଣାପଡିଛିା।

Leave a comment
The Sakala ପ୍ରତି ମୁହୂର୍ତର ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଆମକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ |
Dismiss
Allow Notifications