ବଦଳିବ ଏହି ୩ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ : ରହିଛି ଧନ ରାଜ ଯୋଗ, ମିଳିବ ବିପୁଳ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ନବଗ୍ରହ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ରାଶି ଏବଂ ଗତି ଉଭୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାନ୍ତି । ଯାହାକି ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଫଳରେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ଭାଗ୍ୟଶାଳି ହୋଇଥାନ୍ତି ତ ଆଉ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥାନ୍ତି । ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ନଭେମ୍ବର ୧୩ରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ଏଥି ସହିତ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ କର୍କଟ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ଏହିପରି ମଙ୍ଗଳ ଓ ଶୁକ୍ରଗ୍ରହଙ୍କର ଏପରି ସ୍ଥିତି ଧନ ରାଜ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଏହି ରାଜା ଯୋଗ ଡିସେମ୍ବର ୧ ରେ ଧନୁ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରହିବ। ଏହା ସହିତ ବୃଷ,କର୍କଟ ଓ ଧନୁ ରାଶି  ଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ।

ଧନ ରାଜ ଯୋଗ ଏହି ରାଶିର ଲକ୍ଷଣକୁ ଲାଭ ଦେବ 

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ

ବୃଷ: ଧନ ରାଜ ଯୋଗ ବୃଷର ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ । ସାହସ, ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆକର୍ଷଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଲୋକମାନେ ସହଜରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ। ବିବାହ କରିବାର ଥିଲେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଗ୍ଲାମର, ମିଡିଆ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ ।

କର୍କଟ: ଏହି ରାଜ ଯୋଗ କର୍କଟ ରାଶିଲୋକଙ୍କୁ  ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ। ଏହି ସମୟ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ। ଟଙ୍କା-ପଦ-ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି ସେମାନେ ବିବାହ କରିପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

ଧନୁ : ଧନ ରାଜ ଯୋଗ ହେତୁ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ଉଭୟ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେବେ । ଜୀବନରେ ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି ସେମାନେ ବିବାହ କରିପାରିବେ।

Leave a comment