‘ବାୟ ନାଓ ପେ ଲାଟର’: ସପିଂ ପରେ ବିନା ସୁଧରେ ପୈଠ କରନ୍ତୁ ବିଲ୍

ମୁମ୍ବଇ: ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ପ୍ରାୟ ଲୋକେ ଅନ୍‌ଲାଇନ ସପିଂ କଲେଣି। ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ଲାଗି ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀମାନେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଅଫର ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ତେବେ କରୋନା ମହାମାରୀରେ ଆଜିକାଲି ଲୋକେ ଖାଲି ହାତରେ ବସିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ବିଶ୍ୱରେ ୧ ନମ୍ବର ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀ ଆମାଜନ ଏକ ଆକର୍ଷକ ଅଫର ନେଇଆସିଛି। ତାହା ହେଉଛି ‘ବାୟ ନାଓ ପେ ଲାଟର’ (ଏବେ କିଣନ୍ତୁ ପରେ କରିବେ ପୈଠ)। ଯେଉଁଥିରେ ଆମଜନ୍‌ ଆପଣଙ୍କୁ ୬୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ରେଡିଟ ଲିମିଟ୍ ଦେଉଛି।

ଏଥିରେ ଆପଣ ମିଳିଥିବା କ୍ରେଡିଟ ଲିମିଟ୍ ଭିତରେ ଯେ କୌଣସି ସାମଗ୍ରୀ ଆପଣଙ୍କ ଲାଗି କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ସବୁ ସପିଂ ଲାଗି ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅର୍ଥ ପୈଠ କରିବାକୁ ହେବ। ଏହି କ୍ରେଡିଟ ଲିମିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ରିଚାର୍ଜ ଓ ଜରୁରୀ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ। ବିନା କୌଣସି ସୁଧରେ ଆପଣ କରିଥିବା ସପିଂରେ ଅର୍ଥ ପୈଠ କରିବେ। ପୈଠ କରିବା ଲାଗି ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ସରଳ କିସ୍ତି (ଇଏମଆଇ) ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ। ଏଥିରେ ସପିଂ ବ୍ୟତୀତ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଅର୍ଥ ପୈଠ କରିବାକୁ ପଡିବନାହିଁ। ଆମାଜନର ଏହି ସୁବିଧାରୁ ଲାଭ ଉଠାଇବା ଲାଗି ଆପଣଙ୍କ ବୟସ ଅନୂନ୍ୟ ୨୩ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏହି ଲାଭ ନେବାକୁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଭେରିଫାଏ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରରେ ଆପଣଙ୍କର ଆମାଜନରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ଥିବା ଦରକାର। ଏହା ସହ ଆପଣଙ୍କ ପାନ କାର୍ଡ ଓ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ସାଙ୍ଗକୁ ଏକ ବୟସର ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଥିବା ଦରକାର।

Leave a comment