ବିଜେପିର ହୀନ ରାଜନୀତି: ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବର୍ଷା ସିଂ ବରିହାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ବିଜେପି ରଚୁଛି ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର

ପଦମପୁର: ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚର ପ୍ରଚାର ସମୟରେ ବିଜେପିର ହୀନ ପ୍ରୟାସ । ପୁଣି ଖୋଲିଲା ବିଜେପିର ପୋଲ୍‌ । ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବର୍ଷା ସିଂ ବରିହାଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ ପାଇଁ ବିଜେପିର ଆଉ ଏକ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ଧରା ପଡିଯାଇଛି । ମାଆଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଦୂରର କଥା, ବଦନାମ କରିବାକୁ ପଛାଉନି ବିଜେପି । ସାଧାରଣ ଲୋକକୁ ମଦ ଓ ହଜାରେ ଟଙ୍କା ଦେଇ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବର୍ଷା ସିଂ ବରିହାଙ୍କୁ ଖରାପ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ବିଜେପି ନେତା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଜାରି କରିଛି ବିଜେଡି ।

ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସାମନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବିଜେପିର ପୋଲ୍‌ ଖୋଲିଛି। ବର୍ଷାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ରଚିଛନ୍ତି ବିଜେପି ନେତା । ଟଙ୍କା, ମଦ ଦେଇ ବର୍ଷାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କହିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିବା ଖୁଲାସା କରିଛି ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ । ମାଟିର ଝିଅ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ମିଳୁଛି ବିପୁଳ ଜନ ସମର୍ଥନ । ଭାବିବିହ୍ବଳ ବର୍ଷାଙ୍କ ଲୁହ ପୋଛି ତାଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ୍ବନା ଦେଉଛନ୍ତି ମହିଳା । ଯାହାକୁ ସହ୍ୟ କରିପାରୁନି ବିଜେପି । ତେଣୁ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ହୀନ ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ବିଜେଡି ନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀମୟୀ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବର୍ଷାଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଆସୁଛନ୍ତି ବିଜେପି କର୍ମୀ ।

Leave a comment