bitcoin
Bitcoin (BTC) 2,287,925.24 0.76%
ethereum
Ethereum (ETH) 141,748.59 6.65%
tether
Tether (USDT) 77.59 0.03%
usd-coin
USD Coin (USDC) 77.51 0.33%
bnb
BNB (BNB) 24,072.90 5.17%
xrp
XRP (XRP) 30.57 2.98%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 77.97 0.56%
cardano
Cardano (ADA) 37.39 6.51%
solana
Solana (SOL) 3,438.32 8.55%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 6.09 5.57%

ଆଉ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସହ ପରଦାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା, ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଅନେକ’ର ଟ୍ରେଲର

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଆଣିଥାନ୍ତି ।ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଭିନ୍ନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଏହି ଅଭିନେତା ସବୁବେଳେ କିଛି ନୂଆ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି। କେତେବେଳେ କମେଡି କରି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇ ହସାଇ ବେଦମ କରିଥାନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ସିରିୟସ୍‌ ହୋଇ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କନ୍ଦାଇଥାନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା  ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ କରିବେ । କାରଣ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅନେକ’ରେ ଦମ୍‌ଦାର ଅଭିନୟ ସହ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଆୟୁଷ୍ମାନ।

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅନେକ’ର ଟ୍ରେଲର ଗୁରୁବାର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ସେ ଜଣେ ଅଣ୍ଡରକଭର୍ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ରେଲରରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଫିଲ୍ମରେ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ଦମ୍‌ଦାର ଅଭିନୟ ସାଙ୍ଗକୁ ଜବରଦସ୍ତ ସଂଳାପ ପୁଣି ଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହିବ। ‘ଆର୍ଟିକିଲ୍‌ ୧୫’ରେ ପୁଲିସ ସାଜିବା ପରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ‘ଅନେକ’ରେ ଜଣେ ଅଣ୍ଡରକଭର ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ସାଜି ଉତ୍ତର ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଓ ସେଠାକାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ହେଉଥିବା ଭେଦଭାବ ଭଳି ଗମ୍ଭୀର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

 

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲରରେ ଅଭିନେତାମାନେ ଅଞ୍ଚଳ ଏବଂ ଭାଷା ଆଧାରରେ ବିଭାଜିତ ଭାରତ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଟ୍ରେଲରକୁ ଦେଖିଲେ ଏହା କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଅଭିନେତାମାନେ ପୁଣି ଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗମ୍ଭୀର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନୟ ସହିତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇଥିବା ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଏଥର ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପରଦାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇଥିବାର ନଜର ଆସିବେ ।ଲୋକମାନେ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍ ମୋଡ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରିବେ ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ ଭାରତର ସୁଟିଂରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି। ଫିଲ୍ମ ‘ଅନେକ’ ରଚନା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅନୁଭା ସିହ୍ନା। ଏହା ଭୂଷଣ କୁମାରଙ୍କ ଟି-ସିରିଜ୍ ଏବଂ ଅନୁଭା ସିହ୍ନାଙ୍କ ବନାରସ ମିଡିଆ ୱାର୍କସ୍ ମିଳିତ ଭାବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ୨୭ ମେ ୨୦୨୨ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ୨୦୧୯ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଆର୍ଟିକିଲ୍‌ 15’ ପରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁଭା ସିହ୍ନାଙ୍କ ସହ ଏହା ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ।

Leave a comment