bitcoin
Bitcoin (BTC) 2,246,618.64 1.03%
ethereum
Ethereum (ETH) 138,604.24 1.55%
tether
Tether (USDT) 77.63 0.31%
usd-coin
USD Coin (USDC) 77.79 0.15%
bnb
BNB (BNB) 23,554.60 1.68%
xrp
XRP (XRP) 29.93 2.93%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 77.87 0.23%
cardano
Cardano (ADA) 35.70 2.91%
solana
Solana (SOL) 3,251.27 1.95%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 6.35 3.49%

ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ପଛରୁ ପିଟିଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲପର୍‌ ଗୁରୁତର

ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢିଚାଲିଛି ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା। ଅସାବଧାନ ଓ ବେପରୁଆ ଗାଡ଼ି ଚାଳନା ଯୋଗଁ ବାରମ୍ବାର ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛାଲିଛି। ବିଶେଷ କରି ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଉପରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଉପରେ ଟ୍ରକ ଓ ହାଇୱା ପରି ବଡ ଗାଡିଗୁଡିକ ବେପରୁଆ ଚଳାଇ ଅଧିକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଉଛନ୍ତି।

ଗତ ସୋମବାର ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠ ପଳାସୁଣି ଛକରେ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ଏଯାଏଁ ମନରୁ ନ ଲିଭୁଣୁ ଆଜି ପୁଣି କ୍ୟାପିଟାଲ ଲ କଲେଜ ଆଗ ଫ୍ଲାଇଓଭର ବ୍ରିଜ ଉପରେ ଟ୍ରକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକକୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଇଛି। ଯାହା ଫଳରେ ଧକ୍କା ଦେଇ ଥିବା ଟ୍ରକର ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲପର୍‌ ଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ ଫସି ରହିଛନ୍ତି। ଦୁର୍ଘଟଣାର ଖବର ପାଇଁ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ରକର ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲପରଙ୍କୁ ଗାଡିରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲ ପଠାଇଛି।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୩.୩୦ ସମୟରେ ନୟାପଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ଲ କଲେଜ ଆଗ ଫ୍ଲାଇଓଭର ବ୍ରିଜ ଉପରେ AP 16 TY 8749 ଟ୍ରକଟି ଯାଉଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ପଛରୁ ଆସୁଥିବା OD02AZ 4560 ଟ୍ରକଟି ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ଧକ୍କା ହେବା ଫଳରେ ଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ ଫସି ରହିଯାଇଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲପର୍‌। ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ତତ୍‌କ୍ଷଣାତ ପୁଲିସ ଓ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲପର୍‌ଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ଚାପିହୋଇ ରହିବା ଫଳରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଥିଲା। ଯାହା ଫଳରେ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଡ୍ରାଇଭର ଓ ହେଲପର୍‌ଙ୍କୁ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି।

Leave a comment