ଜାଣନ୍ତୁ ହୋଲିରେ କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ

ଶନିବାର ରାଶିଫଳ ( ୧୯ - ୦୩ - ୨୦୨୨ )

ମେଷ : ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ତୁମ ସହିତ ରହିବ।  ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।  ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଦାୟିତ୍ବ ମିଳିପାରେ।

ବୃଷ: ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଫଳ ଦେବ। ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବାଧା ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଫୋନରେ ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମନକୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ଯେଉଁମାନେ ଅଭିନୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ଆଜି ସମାଜରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ନାମ ପାଇପାରିବେ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ

ମିଥୁନ: ଆଜି ଅପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଛି। ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜିର ଦିନଟି ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିଛି। ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧାକୁ ହ୍ରାସ କରିବ। ଯେଉଁମାନେ ମାର୍କେଟିଂ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ଆଜି ଦ୍ରୁତ ହେବ।

କର୍କଟ: ଆଜି ଦିନଟି ସୁନ୍ଦରମୟ ହେବଷ ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ବାଛିଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ। ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ  ଆପଣ ଏକ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ।

ସିଂହ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଜମି କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ପିଲାମାନେ ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ଭଲ ରହିବ।

କନ୍ୟା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆଜି କିଛି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦିଗରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଭୁଲି ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଭୟଭୀତ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। କିନ୍ତୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି କଳହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆଜି ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା: ଆଜି ତୁମର ମନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ହେବ। ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଘଟୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ, କାରଣ ଅନ୍ୟ କେହି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟ ନେଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର କଳ୍ପନା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆସିବ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲଭମେଟ ପାଇଁ ଖୁସି ଆଣିଦେବ। କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଆଜି ଫେରସ୍ତ ହେବ।

ବିଛା: ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ। ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ସ୍ଥିର କରିଥିବା ଲକ୍ଷ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଅତି ନିକଟତର ହେବେ। ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ଗମ୍ଭୀର ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେବ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ ଦେବେ।

ଧନୁ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖ ଓ ସମୃଦ୍ଧିର ଦିନ ରହିବ। ମାନସିକ ସୁଖ ମିଳିବ। ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ବିଜୟ ହେବ। ଆପଣ ପୁରୁଣା ନିବେଶରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ରାଜନୀତିର କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ, ସେମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ କାମ ଆରମ୍ଭ କର ତେବେ ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳତା ପାଇବ।

ମକର: ଆଜି ତୁମେ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏହାର ଚିହ୍ନ ଛାଡିଦେବ।  ଯାହା ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ। ଏହାଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆଜି ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ଯେଉଁମାନେ ଡାକ୍ତର ଅଟନ୍ତି ସେମାନେ ସମାଜରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ନାମ ପାଇବେ। ଏଥିରେ ତୁମେ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁଁ। ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଆଜି ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସରକାରୀ ରାୟ ମିଳିପାରେ।

ମୀନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଜି ଆପଣ ସଠିକ୍ ମତ ରଖିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ବିଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଘରର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ଗୁରୁଜନଙ୍କ ପରାମର୍ଶଗୁଡ଼ିକ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ। ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବଷ

Leave a comment