ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ ( ୧୮- ୦୫ – ୨୦୨୨ )

ମେଷ: ଦିନଟିରେ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବେ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ନୂତନ ନିବେଶ ଭାବିଚିନ୍ତି କରନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହତୋତ୍ସାହ ହେବେ। ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଳିମିଶି ଚଳନ୍ତୁ।

ବୃଷ: କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହଜରେ ପୂରଣ ହେବ। ଧନଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ଅଯଥା ଝାମେଲାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ଫଳ ପାଇବେ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ

ମିଥୁନ: କୌଣସି କଥାରେ ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବରେ ପଡ଼ି ଯାଇପାରନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ବଳରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଦିନଟିରେ ଚିନ୍ତାଗସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି। ଭ୍ରମଣଯୋଗ ରହିଛି।

କର୍କଟ: ସାମାଜିକ ଓ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବେ। ପରିବାର ପାଇଁ ଯତ୍ନଶୀଳ ହୋଇପଡ଼ିବେ। ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇ ପାରେ।

ସିଂହ: ଧୈର୍ଯ୍ୟସହ କାର୍ଯ୍ୟ କଲେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ମହିଳାମାନେ ରକ୍ଷଣାଶୀଳା ହେବେ। ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ରଖନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବଢ଼ିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ।

କନ୍ୟା: ଅନିଶ୍ଚିତତା ଭିତରେ ଗତି କରିବେ। କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡ଼ିବେ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇ ପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ।

ତୁଳା: ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ। ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ସହ ମିଳାମିଶା କରିପାରନ୍ତି। ଆଶା କରୁଥିବା ଦିଗରୁ ସଫଳତା ପାଇବେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ନୂତନ ଯୋଜନା ଫଳପ୍ରସୂ ହେବ।

ବିଛା: ମନ ମୁତାବକ ଫଳ ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେବ। ସହକର୍ମୀଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ଧନଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ଉଭୟ ପ୍ରେମ ଓ ସାଂସାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ରହିବ।

ଧନୁ: ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ। ପରିଶ୍ରମ ମୁତାବକ ଫଳ ପାଇବେ। ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ମକର:ନୂତନ ନିବେଶ କରିବା ସମୟରେ ଗୁରୁଜନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ। ସୃଜନଶୀଳତାର ପରିଚୟ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ୍‌ ରହିବ। ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ମନର ଭାବନା ପରିପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ: କେତେକ ବିଷୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ରହିବେ। ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ସୁଧାର ଆସିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ରହିବ। ମହିଳାମାନେ ଆଦରଣୀୟା ହେବେ। ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ମନେ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ: କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତୁଲାଇ ଅାଶ୍ବସ୍ତି ହେବେ। ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଉତ୍ତମ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଧ୍ୟାନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଦେଇ ପାରେ। ପରିବାରରେ ସୁଖସମୃଦ୍ଧି ଦେଖାଦେବ।

Leave a comment