ଶନିବାର ରାଶିଫଳ ( ୧୨ – ୧୧ -୨୦୨୨ )

ମେଷ: ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ। ଅର୍ଥକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ବିବାଦୀୟ ସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ: ସାହସିକତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆୟବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ। କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଘଟିବ। ପ୍ରେମ ଓ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ରହିବ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ

ମିଥୁନ: ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। କାରବାରରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଅର୍ଥ ଆଗମନର ଯୋଗ ରହିଛି। ଭ୍ରମଣଯୋଗ ରହିଛି। ତରବରିଆ ଭାବରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ହେବ।

କର୍କଟ: ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଭାଇଭଣୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଦେଖାଦେବ।

ସିଂହ: ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ। ପରିବାର ବର୍ଗଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ସମୟ କାଟିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା କରିବେ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା କରିବେ।

କନ୍ୟା: ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇବେ। ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ବିବେକ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ସୁଫଳ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ନୂତନ ଜ୍ଞାନ ଆହରଣ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗୁଆ ରହିବେ।

ତୁଳା: ଆଜିର ଦିନରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି। ମନ ବିଚଳିତ ରହିବ। ଅର୍ଥ କାରବାର ସମୟରେ ସର୍ତକତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ବାଦବିବାଦ ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

ବିଛା:କୌଣସି ଶୁଭ ସମାଚାର ପାଇବେ। ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିଶ୍ରମୀ ହେବେ। ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ଧନୁ: ଆଜି ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ। ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇବେ। ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ସହ ମିଳାମିଶା ବଢ଼ିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକାଗ୍ରତା ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ନୂତନ ନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି।

ମକର: କୌଣସି ନୂତନ ସୁଯୋଗରୁ ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ। ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିବେ। ନୂତନ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚପଦ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ: ମନରେ ଧାର୍ମିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ। ବାଦବିବାଦ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ମୀନ: ଆଜିର ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ। ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। କୌଣସି ନୂତନ ବସ୍ତୁ କ୍ରୟ କରିବେ। ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା ବନେଇବେ।

Leave a comment